Ve středu 17. června proběhl závěrečný koncert tříd 4.B a 5.C, který připomněl 120.výročí narození Jaroslava Ježka a byl celkově zaměřen na jazzovou hudbu.
Pokud vás výkon dětí i flétnistů zajímá, podívejte se na záznam. Koncert připravily Romana a Marie Hofmanovy, klavírní doprovod Vít Homér, choreografie Marie Hofmanová.