REDHILL OPEN AIR 2023
Srdečně vás zveme na další neformální setkání žáků, rodičů, učitelů a přátel naší školy pod širým nebem Redhill Open Air 2023. Uskuteční se ve čtvrtek 8. 6. 2023, zahájeno bude v 15.30h předáním symbolického klíče školy našim předškolákům, kteří v září poprvé usednou do školních lavic. Hned poté bude následovat bohatý sportovní i kulturní program zakončený  diskotékou. Součástí programu bude i charitativní akce pro dobrou věc - orientační běh areálem. Věříme, že se zapojíte!!! A když se sportuje bývá žízeň i hlad, tak vám určitě přijde vhod  občerstvení, do jehož přípravy se kromě žáků zapojili i naši rodiče.
Naši žáci si pro vás připravili bohatý program ve formě volných vystoupení, jistě se máte na co těšit. A jsme rádi, že mezi nás zavítají také dva známí a špičkoví sportovci, youtubeři a influenceři Ríša Zelinka (scooter) a David Luu (skateboard), kteří zde předvedou svou exhibiční show následovanou autogramiádou.
V příloze naleznete podrobnější harmonogram naší akce. Těšíme se na vaši účast!

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ BUDE AKCE ZRUŠENA. ROZHODNUTÍ PADNE DNE 7. 6.  A  O  PŘÍPADNÉM NÁHRADNÍM TERMÍNU VÁS BUDEME VČAS INFORMOVAT!