Petr Horáček v naší škole
Prezentace malíře, ilustrátora a spisovatele Petra Horáčka byla fantastická. Oceňovaný autor krásných dětských knížek (např. Papuchalk Petr, Modrý tučňák, Husa Líza, Jak myška snědla měsíc,..) má výborný smysl pro humor, dětem umí předat radost z tvoření a podpořit jejich fantazii. Celá akce měla atmosféru přátelského setkání s někým, kdo se umí radovat ze života, má nadhled nad běžnými starostmi a ví, co má v životě největší hodnotu. Je opravdu dobré a důležité si to připomínat a krásné knížky nás v tom mohou podpořit. Tak si nějakou krásnou a skvěle ilustrovanou knihu vyberte, zajděte si s ní třeba i na nějaké milé a klidné místo v přírodě a užijte si svoji RADOST ZE ŽIVOTA.
Prohlédněte si fotografie z akce, obrázky autora, které nám tu nakreslil, i obrázky některých dětí, které vytvořily při reflexi na prezentaci.