a události
Projekt Aktivní město
Vážení rodiče,
 i letos se zapojujeme do projektu Aktivní město, v rámci něhož můžete čerpat příspěvek ÚMČ Praha 6 na zájmové aktivity.
Příspěvek se vztahuje na hrazené kroužky pořádané školou, podmínkou je trvalé bydliště žáka v Praze 6.

Postup čerpání příspěvku z projektu Aktivní město:
1. Zaregistrujte své dítě na webových stránkách www.aktivnimesto.cz - v případě, že jste tak již neučinili dříve.
2. Zaplaťte na účet školy částku za kroužek v plné výši.
3. Zažádejte o příspěvek pod příslušnou aktivitou (kroužkem) na stránkách www.aktivnimesto.cz

Vaši žádost od "Aktivního města" obdržíme a následně potvrdíme. Stane se tak po ověření došlé platby v plné výši na účet školy.
Vyúčtování poté probíhá 1x za měsíc - vždy poté, kdy škola obdrží finanční obnos od provozovatele aktivnimesto.cz. Příspěvek bude školou rodičům zaslán na číslo účtu, ze kterého platba za kroužek přišla.

Výše příspěvku stejně jako v minulém školním roce činí 600,- Kč.

RYCHLÉ ODKAZY
SPOJTE SE S NÁMI